SKUTECZNE ODMŁADZANIE ORAZ PROFILAKTYKA

to dobór indywidualnych rozwiązań, idealnych dla Twojej cery

KIEDY NALEŻY ROZPOCZĄĆ DZIAŁANIA?

Zabiegi odmładzające i profilaktyczne można podzielić na trzy grupy:

 • Zabiegi zapobiegające starzeniu od 25-ego  roku życia.

Błędem jest twierdzenie, że skóra dwudziestoparolatki nie potrzebuje zabiegów antystarzeniowych. Właśnie w tym wieku komórki skóry spowalniają swoją regenerację i należy je pobudzić do pracy – ale bardzo mądrze. To najlepszy czas na rozpoczęcie działań. Im lepiej w młodym wieku skóra będzie zadbana, tym dłużej utrzyma świetną kondycję w przyszłości.

 • Zabiegi likwidujące pierwsze oznaki starzenia i zapobiegające dalszym zmianom, między 30-tym  a  40-tym rokiem życia.

Skóra w tym wieku potrzebuje nawilżenia, rozświetlenia, regeneracji oraz wygładzenia zmarszczek. Tu doskonale sprawdzi się mezoterapia igłowa, odpowiednio dobrane zabiegi złuszczające i maski ujędrniające. Skóra nie tylko potrzebuje pobudzenia, ale także dostarczenia aktywnych składników w głąb, aby pobudzić włókna kolagenu do odnowy. Dzięki temu skóra będzie lepiej ujędrniona, zmarszczki mniej widoczne i znacząco spowolniony proces starzenia.

 • Zabiegi intensywnie pobudzające włókna kolagenu i wyraźnie spłycające zmarszczki od 40-ego  roku życia.

Cera po czterdziestym roku życia potrzebuje intensywnych działań w postaci zabiegów zagęszczających skórę, poprawiających owal twarzy, spłycających zmarszczki wokół ust i oczu. Najlepszym rozwiązaniem będzie kuracja łączona oparta na retinolu, głębokiej mezoterapii igłowej z kompleksem peptydowym, aminokwasami, wysoce stężonym kwasie hialuronowym, intensywnych peelingach chemicznych i maskach liftingujących.

JAK WYGLĄDA WIZYTA

Dobór odpowiednich rozwiązań to kluczowy element skutecznego odmładzania i działania profilaktycznego.

 • W pierwszej kolejności bezpłatna konsultacja i dogłębny wywiad połączony z analizą Twojej cery. Jest wiele czynników, które wpływają na jej stan. Musimy dotrzeć do źródła i dopasować rozwiązania do wieku, kondycji cery, wcześniejszych działań.
 • Następnie dobór odpowiednich zabiegów, omówienie ich działania i jasne przedstawienie kosztów. Zależy mi, abyś miała pełny obraz sytuacji.
 • W dalszym ciągu wykonujemy wybrany zabieg lub zabiegi.
 • Na koniec zalecenia do pielęgnacji w domu i kosmetyków jakie powinnaś stosować. To szalenie istotny element. Ogromna część sukcesu i długotrwałych efektów to prawidłowa pielęgnacja domowa.
 • Bezpłatna wizyta lub rozmowa kontrolna po 2-3 tygodniach. Muszę na bieżąco kontrolować efekty. Konsultacja pomiędzy naszymi spotkaniami, da mi jasny obraz postępów. Tobie zapewni komfort i bezpieczeństwo.

WPROWADZENIE DO ZABIEGÓW

Moim zadaniem jest trafnie dobrać odpowiednie mechanizmy  do potrzeb Twojej cery.

Dam przykład: Klientka ma na imię Kasia, ma 32 lata, chce rozpocząć działania odmładzające. Zauważyła od pewnego czasu, że jej skóra wygląda na zmęczoną.

Analizując cerę Pani Kasi w trakcie konsultacji, wiem, że świetnie pomoże zabieg rozświetlający z wykorzystaniem delikatnego kwasu migdałowego, cytrynowego i witaminy C.

To zabieg, który usunie szarawy koloryt skóry wywołany nagromadzeniem martwych komórek naskórka i słabym dotlenieniem. Ponadto wyraźnie wygładzi skórę i pobudzi włókna kolagenu do odnowy. Dzięki niemu również rozjaśni się okolica oczu i cienie pod oczami staną się mniej widoczne.

Aby wyraźnie spowolnić proces starzenia skóry i silnie pobudzić komórki skóry zastosuję delikatną (ze względu na wiek Pani Kasi) mezoterapię igłową z witaminą C i kwasem hialuronowym.

Przedstawiam moją propozycję Pani Kasi, tłumacząc wybór.

Moim obowiązkiem jako eksperta jest wybrać dla Ciebie najlepiej z pośród morza możliwości, które oferuje dzisiejszy rynek kosmetyczny. Oczywiście w większości miejsc otrzymasz to czego chcesz, zwłaszcza, jeżeli zabieg jest dwa razy droższy.

Moje postrzeganie jakości to ZAUFANIE.

Chcę abyś po zakończeniu zabiegów mogła powiedzieć: temu ekspertowi można zaufać!

INDYWIDUALNIE DOPASOWANE ZABIEGI ODMŁADZAJĄCE I PROFILAKTYCZNE

Indywidualnie dopasowane zabiegi odmładzające i profilaktyczne opierają się na właściwym wyborze rozwiązań do wieku, potrzeb cery i jej kondycji.

Stosuję medyczne peelingi chemicznych o klasycznych i bardzo wysokich stężeniach, wysoko skoncentrowane sera oraz maski, koktaile skomponowane z aminokwasów, peptydów, witamin i kwasu hialuronowego.

Proces działania, który zapewni Ci oczekiwane efekty składa się z pięciu kroków:

 • Czas zarezerwowany TYLKO dla Ciebie

  Usługa trwa od 2 do 3 godzin. Zaczynam od konsultacji i szczegółowego wywiadu. Zawsze chcę mieć czas, aby na spokojnie przyjrzeć się Twojej buzi, przeprowadzić wywiad i porozmawiać z Tobą. Dobór odpowiednich składników do działania jest KLUCZEM DO SUKCESU.

 • Jakość produktów

  Produkty, na których pracuję cechuje wysokie stężenie składników aktywnych.

  Dam przykład: Dwa produkty z witaminą C. Jeden posiada 0,01% witaminy C, drugi 10% witaminy.

  Który będzie skuteczniejszy? Ja pracuję na tym drugim.

  Jednak oba będą nazwane produktem z witaminą C.

 • Wykonanie zabiegu

  Po zakończeniu konsultacji, a jeszcze przed wykonaniem zabiegu, będziesz miała jasną sytuację.

  To dla mnie bardzo ważne, abyś poznała mój plan na rozwiązanie Twojego problemu.

  Dla mnie jakość oznacza 100% ZAUFANIA.

  Chcę, żebyś mi zaufała bo tylko wtedy poradzimy sobie z Twoim problemem.

  Procedura zabiegu trwa z reguły od godziny do dwóch godzin w zależności od tego, co mogę zastosować na Twojej skórze i co chcę uzyskać podczas jednej sesji. Możliwości są ogromne.

  Podczas wykonywania zabiegu obserwuję reakcję Twojej skóry na działanie kosmetyków i pytam Cię o odczucia. To bardzo ważne informacje, ponieważ w zależności od reakcji należy inaczej postępować. Dlatego ciągłe przyglądanie się skórze jest tak istotne.

 • Zakończenie usługi

  Pielęgnacja domowa to 50% sukcesu – ale co wybrać?

  To nie Twoje zmartwienie. Zawsze po zakończonym zabiegu poświęcamy czas na Twoją domową pielęgnację. Nie chodzi o to abyś wyszła ode mnie z toną kosmetyków. Odpowiednia pielęgnacja buzi zarówno po zabiegach, jak i po zakończeniu kuracji to szalenie istotny aspekt.

  Nauczę Cię co i jak robić oraz pomogę w doborze produktów. Za każdym razem mam czas dla Ciebie abyśmy porozmawiały o Twojej domowej pielęgnacji i usprawniły ją.

 • Kontrola

  Zawsze po 2-3 tygodniach od wykonania zabiegu chcę zobaczyć efekty lub porozmawiać i skontrolować działanie składników aktywnych.

MEZOTERAPIA IGŁOWA

 • Co warto wiedzieć o mezoterapii igłowej?

  Mezoterapia igłowa to sposób podawania składników aktywnych za pomocą cienkiej igły do głębszych warstw naskórka i skóry właściwej.

  W zależności od kondycji skóry i rodzaju zastosowanych preparatów mezoterapię można wykonać techniką nappage – czyli płytką i działającą w powierzchownych warstwach naskórka lub metodą na pęcherzyk czyli głęboką – działającą w głębokich warstwach naskórka i skóry właściwej.

  Podczas mezoterapii działają nie tylko składniki aktywne. Samo nakłuwanie skóry powoduję jej silne pobudzenie do regeneracji.

  Mezoterapię można rozpocząć już od 25-ego  roku życia.

  Najważniejszy przy zastosowaniu mezoterapii igłowej jest odpowiedni dobór „pakietu” składników, dopasowanych do wieku i kondycji skóry oraz oczekiwanych efektów.

 • CERTYFIKACJA I i jakość składników aktywnych

  Na rynku są certyfikowane i niecertyfikowane produkty do mezoterapii igłowej. Te niecertyfikowane są o połowę tańsze i ponoć działają tak samo. Ale ile w tym prawdy nie wiadomo. Ja w to nie wierzę. Wybieram tylko produkty posiadające certyfikację i należące do trzeciej grupy produktów medycznych, co oznacza, że mogą być bezpiecznie dostarczone w głębokie warstwy skóry.

  Dodatkowo preparaty do mezoterapii można podzielić na klasyczne i premium.

  Klasyczne produkty bardzo dobrze działają przynosząc na prawdę świetne efekty. W wielu przypadkach nie ma sensu stosowania bardziej zaawansowanych składników premium.

  Produkty Premium to po prostu Ferrari.

 • Wykonanie zabiegu mezoterapii igłowej

  Po wyborze odpowiednich składników aktywnych, rozpoczynamy zabieg.

  Po pierwsze znieczulenie. Na skórę nakładam preparat znieczulający na około 25 minut. Po tym czasie przystępuję do wykonania zabiegu. To zapewni Ci komfort.

  Zbieg trwa od 30 do 45 minut. Delikatnymi nakłuciami mikro igiełką wprowadzam wybrane produkty w określone partie twarzy.

  W zależności od potrzeb skóry na zakończenie zabiegu stosuję maskę łagodzącą lub nakładam preparat końcowy w postaci żelu lub kremu.

 • Zakończenie usługi

  Kończąc usługę, poświęcamy czas na rozmowę o Twojej domowej pielęgnacji.

  To bardzo ważny aspekt procesu w którym Twoja cera ma odwdzięczyć się Tobie świetnym wyglądem.

  Po mezoterapii igłowej warto inaczej zadać o cerę w domu, aby efekt był lepszy.

OFERTA ZABIEGÓW

 • TERAPIA SPŁYCAJĄCA ZMARSZCZKI, POPRAWIAJĄCA OWAL TWARZY I NAPIĘCIE SKÓRY

Poczuj się jak Milion Dolarów

Luksusowe zabiegi manualne dla cery wymagającej wyraźnego wygładzenia zmarszczek, zagęszczenia skóry, ujędrnienia i poprawy jej kolorytu. Już jeden zabieg przynosi widoczne efekty. Może być wykonany okazjonalnie przed ważnym wyjściem w formie bankietowej lub w serii czterech – sześciu zabiegów jako kuracja skutecznie odmładzająca.

Koszt zabiegu:

 • Intensywny zabieg spłycający zmarszczki, poprawiający owal twarzy i napięcie skóry – 330 zł
 • Bardzo intensywny zabieg spłycający zmarszczki, poprawiający owal twarzy i napięcie skóry  – 450 zł
 • KLASYCZNA MEZOTERAPIA IGŁOWA – SOFT

Intensywne pobudzenie kolagenu i regeneracja komórek

Klasyczna mezoterapia SOFT obejmuje konsultację, przygotowanie skóry do zabiegu, znieczulenie oraz podanie odpowiednio dobranych preparatów do potrzeb Twojej skóry.

Koszt zabiegu:

 • Twarz – 450 zł
 • Twarz, szyja, dekolt – 700 zł
 • KLASYCZNA MEZOTERAPIA IGŁOWA – FULL

Intensywne pobudzenie kolagenu, regeneracja komórek z efektem liftingu

Klasyczna mezoterapia FULL obejmuje konsultację, przygotowanie skóry do zabiegu, delikatny peeling chemiczny, znieczulenie, podanie odpowiednio dobranych preparatów do potrzeb Twojej skóry oraz luksusową maskę kończącą zabieg.

Koszt zabiegu:

 • Twarz – 650 zł
 • Twarz, szyja, dekolt – 900 zł
 • INTENSYWNA REWITALIZACJA SKÓRY WITAMINAMI I PEPTYDAMI

Likwidacja oznak starzenia

Kuracja z peptydami pobudzająca procesy naprawcze w skórze, niwelująca zmarszczki, rozświetlająca i napinająca. W zależności od doboru preparatów zabiegi mogą być wykonane jako zapobiegające starzeniu od 25-ego roku życia, jako zabiegi likwidujące pierwsze oznaki starzenia lub jako zabiegi intensywnie pobudzające włókna kolagenu i wyraźnie spłycające zmarszczki dla cer dojrzałych.

Koszt zabiegu:

 • Intensywny zabieg manualny – 350 zł
 • Bardzo intensywny zabieg wykonany techniką mezoterapii igłowej – od 450 zł do 900 zł. Cena uzależniona jest od wersji – SOFT lub FULL jak w przypadku zabiegów mezoterapii igłowej.
 • REWITALIZACJA SKÓRY WOKÓŁ OCZU I ZMNIEJSZAJĄCA „KURZE ŁAPKI”

Pozbądź się cieni, obrzęków i kurzych łapek

Zabieg intensywnie regenerujący i napinający skórę wokół oczu. Poprawia krążenie, dzięki czemu zmniejsza obrzęki i cienie pod oczami. Dla widocznych efektów potrzebujemy wykonać serię czterech – sześciu zabiegów.

Koszt zabiegu:

 • Intensywny zabieg rewitalizujący skórę wokół oczu – 210 zł
 • Bardzo intensywny zabieg rewitalizujący skórę wokół oczu wykonany techniką mezoterapii igłowej – 250 zł

Zadzwoń i umów się na bezpłatną konsultację.

Gdańsk ul. Focha 2/3

+48 574 575 207