Witam Cię serdecznie na mojej stronie poświęconej tajnikom dbania o urodę.
Nazywam się Anna Lipska-Bucholc i jestem ekspertem w zakresie rozwiązywania problemów z cerą.

Kierując się zasadą, że każda kobieta zasługuje na to, aby świadomie pielęgnować swoją cerę, postanowiłam zgłębić kilkunastoletnią wiedzę i poświęcić swoje życie zawodowe doradztwu i pomocy kobietom przy rozwiązywaniu ich problemów ze skórą.

Moją misją jest zwiększyć świadomość kobiet oraz pokazać jak ważna jest odpowiednia pielęgnacja cery. Wiem dobrze, na podstawie współpracy z tysiącami klientek, że nic nie deprymuje tak bardzo jak problemy z cerą.

Swoją przygodę z kosmetyką profesjonalną rozpoczęłam się w 1998 roku i trwa ona nieprzerwanie od tamtej pory. Doświadczenie zawodowe zdobywałam w takich miejscach jak Instytut Kosmetyczny Dr Ireny Eris czy Salon Kosmetyczny Guerlain.

Ponieważ nauka o pielęgnacji skóry ciągle się rozwija, zdecydowałam się na studia na Akademii Medycznej w Bydgoszczy, gdzie w 2004 r. uzyskałam tytuł kosmetologa.

Kilkunastoletnia praca w salonach kosmetycznych pozwoliła mi poznać problemy skóry tysięcy klientek i tym samym stworzyć projekt Sekrety Cery.

Jest to miejsce, gdzie dowiesz się jak prawidłowo dbać o cerę, otrzymasz wsparcie w rozwiązaniu problemów ze skórą i zdobędziesz większą świadomość na temat jej potrzeb.

ZAPRASZAM SERDECZNIE DO KORZYSTANIA.